| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Allure Elegance Pack EAT6 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1302 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 780 lt |
| Boş Ağırlık | 1380 Kg |
| Uzunluk | 4641 mm |
| Genişlik | 1844 mm |
| Yükseklik | 1640 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 217.000 ₺ |
| Şubat | 220.000 ₺ |
| Mart | 220.000 ₺ |
| Nisan | 229.000 ₺ |
| Mayıs | 241.400 ₺ |
| Haziran | 256.400 ₺ |
| Temmuz | 256.400 ₺ |
| Ağustos | 299.150 ₺ |
| Eylül | 292.000 ₺ |
| Ekim | 280.000 ₺ |
| Kasım | 328.000 ₺ |
| Aralık | 328.220 ₺ |