| Versiyon Adı | 1.2 Allure AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 881 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 412 lt |
| Boş Ağırlık | 1291 Kg |
| Uzunluk | 4367 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1441 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 830.000 ₺ |
| Aralık | 868.500 ₺ |