| Versiyon Adı | 1.2 Active EAT6 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1128 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 206 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1150 Kg |
| Uzunluk | 4253 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1472 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 118.000 ₺ |
| Şubat | 123.000 ₺ |
| Mart | 125.500 ₺ |
| Nisan | 130.000 ₺ |
| Mayıs | 135.500 ₺ |
| Haziran | 114.000 ₺ |
| Temmuz | 114.000 ₺ |
| Ağustos | 168.500 ₺ |
| Eylül | 141.000 ₺ |
| Kasım | 153.520 ₺ |
| Aralık | 153.690 ₺ |