| Versiyon Adı | Yeni 1.6 BlueHDi GT-Line EAT6 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1432 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.7 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1200 Kg |
| Uzunluk | 4253 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1472 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 148.900 ₺ |
| Aralık | 141.000 ₺ |