| Versiyon Adı | 1.6 e-HDi Allure |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1395 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 191 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1160 Kg |
| Uzunluk | 4253 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1457 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 101.900 ₺ |
| Şubat | 105.900 ₺ |
| Mart | 108.900 ₺ |
| Nisan | 111.900 ₺ |
| Mayıs | 114.900 ₺ |
| Haziran | 114.900 ₺ |
| Temmuz | 108.900 ₺ |
| Ağustos | 111.800 ₺ |
| Eylül | 111.800 ₺ |
| Ekim | 111.800 ₺ |
| Kasım | 114.500 ₺ |