| Versiyon Adı | 1.2 Active 130 HP |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1152 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 207 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 4253 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1457 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 71.290 ₺ |
| Şubat | 71.290 ₺ |
| Mart | 68.200 ₺ |
| Nisan | 71.200 ₺ |
| Mayıs | 71.200 ₺ |
| Haziran | 71.290 ₺ |
| Temmuz | 71.290 ₺ |
| Ağustos | 71.290 ₺ |
| Eylül | 71.290 ₺ |
| Ekim | 71.290 ₺ |
| Kasım | 72.830 ₺ |
| Aralık | 75.900 ₺ |