| Versiyon Adı | 1.6 HDi Active |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1432 km |
| Sistem Gücü | 92 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.7 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 4253 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1457 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 66.070 ₺ |
| Şubat | 66.070 ₺ |
| Mart | 66.070 ₺ |
| Nisan | 66.070 ₺ |
| Mayıs | 65.490 ₺ |
| Haziran | 67.490 ₺ |
| Temmuz | 66.990 ₺ |
| Ağustos | 66.990 ₺ |
| Eylül | 73.990 ₺ |
| Ekim | 76.290 ₺ |
| Kasım | 76.290 ₺ |
| Aralık | 73.290 ₺ |