| Versiyon Adı | 1.2 Active |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1060 km |
| Sistem Gücü | 82 HP |
| Sistem Torku | 118 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1075 Kg |
| Uzunluk | 4253 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1457 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 52.060 ₺ |
| Şubat | 52.060 ₺ |
| Mart | 52.060 ₺ |
| Nisan | 52.060 ₺ |
| Mayıs | 54.990 ₺ |
| Haziran | 56.990 ₺ |
| Temmuz | 58.990 ₺ |
| Ağustos | 58.990 ₺ |
| Eylül | 64.990 ₺ |
| Ekim | 67.290 ₺ |
| Kasım | 67.290 ₺ |
| Aralık | 64.290 ₺ |