| Versiyon Adı | 1.2 Active |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1020 km |
| Sistem Gücü | 82 HP |
| Sistem Torku | 117 Nm |
| Maksimum Hız | 169 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 506 lt |
| Boş Ağırlık | 980 Kg |
| Uzunluk | 4442 mm |
| Genişlik | 1785 mm |
| Yükseklik | 1466 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 72.000 ₺ |
| Şubat | 72.000 ₺ |
| Mart | 72.000 ₺ |
| Nisan | 72.800 ₺ |
| Mayıs | 77.400 ₺ |
| Haziran | 82.300 ₺ |
| Temmuz | 82.300 ₺ |
| Ağustos | 95.500 ₺ |
| Eylül | 100.000 ₺ |
| Ekim | 100.000 ₺ |
| Kasım | 89.720 ₺ |
| Aralık | 89.720 ₺ |