| Versiyon Adı | 1.6 HDi Active |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1282 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 254 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 506 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 4442 mm |
| Genişlik | 1785 mm |
| Yükseklik | 1466 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 71.900 ₺ |
| Şubat | 74.900 ₺ |
| Mart | 74.900 ₺ |
| Nisan | 71.900 ₺ |
| Mayıs | 71.900 ₺ |
| Haziran | 71.900 ₺ |
| Temmuz | 71.900 ₺ |
| Ağustos | 77.700 ₺ |
| Eylül | 77.700 ₺ |
| Ekim | 79.200 ₺ |
| Kasım | 84.800 ₺ |
| Aralık | 84.000 ₺ |