| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Allure EAT6 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1262 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1315 Kg |
| Uzunluk | 4447 mm |
| Genişlik | 1841 mm |
| Yükseklik | 1620 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 188.000 ₺ |
| Şubat | 192.000 ₺ |
| Mart | 198.000 ₺ |
| Nisan | 207.000 ₺ |
| Mayıs | 218.200 ₺ |
| Haziran | 216.700 ₺ |
| Temmuz | 225.700 ₺ |
| Ağustos | 258.000 ₺ |
| Eylül | 279.000 ₺ |
| Ekim | 279.000 ₺ |
| Kasım | 279.000 ₺ |
| Aralık | 294.220 ₺ |