| Versiyon Adı | 1.2 Active EAT6 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1019 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1270 Kg |
| Uzunluk | 4447 mm |
| Genişlik | 1841 mm |
| Yükseklik | 1620 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 158.000 ₺ |
| Şubat | 162.000 ₺ |
| Mart | 169.000 ₺ |
| Nisan | 178.000 ₺ |
| Mayıs | 189.200 ₺ |
| Haziran | 199.700 ₺ |
| Temmuz | 193.700 ₺ |
| Ağustos | 220.200 ₺ |
| Eylül | 238.000 ₺ |
| Ekim | 238.000 ₺ |
| Kasım | 238.000 ₺ |
| Aralık | 252.170 ₺ |