| Versiyon Adı | 1.6 GT-Line EAT6 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 930 km |
| Sistem Gücü | 165 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 206 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1300 Kg |
| Uzunluk | 4447 mm |
| Genişlik | 1841 mm |
| Yükseklik | 1620 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 129.900 ₺ |
| Kasım | 143.260 ₺ |
| Aralık | 145.900 ₺ |