| Versiyon Adı | 1.2 Active Prime AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1023 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 311 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 4055 mm |
| Genişlik | 1745 mm |
| Yükseklik | 1430 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 667.500 ₺ |
| Nisan | 674.500 ₺ |
| Mayıs | 701.500 ₺ |
| Haziran | 811.000 ₺ |
| Temmuz | 961.000 ₺ |
| Ağustos | 997.000 ₺ |
| Ekim | 1.023.000 ₺ |
| Kasım | 1.043.500 ₺ |