| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Signature |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1429 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 285 lt |
| Boş Ağırlık | 1080 Kg |
| Uzunluk | 3962 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 121.000 ₺ |
| Mart | 141.500 ₺ |
| Mayıs | 145.500 ₺ |
| Haziran | 155.000 ₺ |
| Temmuz | 162.000 ₺ |
| Ağustos | 177.500 ₺ |
| Eylül | 177.500 ₺ |
| Ekim | 185.500 ₺ |
| Kasım | 192.500 ₺ |
| Aralık | 192.500 ₺ |