| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Active ETG6 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1429 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 254 Nm |
| Maksimum Hız | 187 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 285 lt |
| Boş Ağırlık | 1110 Kg |
| Uzunluk | 3973 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 81.000 ₺ |
| Mayıs | 82.500 ₺ |
| Haziran | 82.500 ₺ |
| Temmuz | 81.000 ₺ |
| Ağustos | 85.600 ₺ |
| Eylül | 85.600 ₺ |
| Ekim | 87.200 ₺ |
| Kasım | 93.400 ₺ |
| Aralık | 92.000 ₺ |