| Versiyon Adı | 1.2 Active |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1111 km |
| Sistem Gücü | 82 HP |
| Sistem Torku | 118 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 285 lt |
| Boş Ağırlık | 975 Kg |
| Uzunluk | 3962 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 60.400 ₺ |
| Nisan | 60.400 ₺ |
| Mayıs | 61.900 ₺ |
| Haziran | 61.900 ₺ |
| Temmuz | 58.400 ₺ |
| Ağustos | 64.200 ₺ |
| Eylül | 64.200 ₺ |
| Ekim | 65.500 ₺ |
| Kasım | 68.600 ₺ |
| Aralık | 69.000 ₺ |