| Versiyon Adı | 1.2 Allure EAT6 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1111 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 285 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 3963 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 64.000 ₺ |
| Ağustos | 62.750 ₺ |
| Eylül | 62.750 ₺ |
| Ekim | 62.750 ₺ |
| Kasım | 64.750 ₺ |
| Aralık | 65.900 ₺ |