| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Active Sky Pack AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1158 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 434 lt |
| Boş Ağırlık | 1235 Kg |
| Uzunluk | 4300 mm |
| Genişlik | 1815 mm |
| Yükseklik | 1530 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 365.690 ₺ |
| Mart | 345.500 ₺ |
| Nisan | 360.500 ₺ |
| Mayıs | 369.000 ₺ |
| Haziran | 368.000 ₺ |
| Temmuz | 375.000 ₺ |
| Ağustos | 375.000 ₺ |
| Ekim | 406.000 ₺ |
| Kasım | 452.000 ₺ |
| Aralık | 581.000 ₺ |