| Versiyon Adı | 1.6 e-HDi Allure |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 92 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 181 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1160 Kg |
| Uzunluk | 4159 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1556 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 116.000 ₺ |
| Şubat | 116.000 ₺ |
| Mart | 116.000 ₺ |
| Nisan | 120.750 ₺ |
| Mayıs | 128.000 ₺ |
| Haziran | 131.000 ₺ |
| Temmuz | 129.000 ₺ |
| Ağustos | 129.000 ₺ |
| Eylül | 160.900 ₺ |
| Ekim | 160.900 ₺ |
| Kasım | 144.910 ₺ |
| Aralık | 144.910 ₺ |