| Versiyon Adı | 1.2 Active EAT6 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1042 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1150 Kg |
| Uzunluk | 4159 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1556 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 109.000 ₺ |
| Şubat | 109.000 ₺ |
| Mart | 109.000 ₺ |
| Nisan | 113.750 ₺ |
| Mayıs | 121.000 ₺ |
| Haziran | 128.500 ₺ |
| Temmuz | 128.500 ₺ |
| Ağustos | 141.500 ₺ |
| Eylül | 143.500 ₺ |
| Ekim | 143.500 ₺ |
| Kasım | 129.220 ₺ |
| Aralık | 129.220 ₺ |