| Versiyon Adı | 1.2 Allure ETG5 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1136 km |
| Sistem Gücü | 82 HP |
| Sistem Torku | 118 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 15.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1055 Kg |
| Uzunluk | 4159 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1556 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 66.460 ₺ |
| Haziran | 69.460 ₺ |
| Temmuz | 66.460 ₺ |
| Ağustos | 64.460 ₺ |
| Eylül | 72.460 ₺ |
| Ekim | 74.460 ₺ |
| Kasım | 74.460 ₺ |
| Aralık | 73.900 ₺ |