| Versiyon Adı | Tourer 1.4 Enjoy Active Prestij AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 829 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1928 mm |
| Yükseklik | 1685 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 87.250 ₺ |
| Nisan | 87.250 ₺ |
| Mayıs | 87.250 ₺ |
| Haziran | 89.900 ₺ |
| Temmuz | 89.900 ₺ |
| Ağustos | 89.900 ₺ |
| Eylül | 92.300 ₺ |
| Ekim | 92.300 ₺ |
| Kasım | 96.300 ₺ |
| Aralık | 96.300 ₺ |