| Versiyon Adı | 1.6 Enjoy |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 754 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 155 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.9 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 356 lt |
| Boş Ağırlık | 1355 Kg |
| Uzunluk | 4278 mm |
| Genişlik | 1777 mm |
| Yükseklik | 1658 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 69.500 ₺ |
| Mart | 69.500 ₺ |
| Nisan | 70.500 ₺ |
| Mayıs | 70.500 ₺ |
| Haziran | 71.500 ₺ |
| Temmuz | 71.500 ₺ |
| Ağustos | 71.500 ₺ |
| Eylül | 71.500 ₺ |
| Ekim | 71.500 ₺ |
| Kasım | 71.500 ₺ |
| Aralık | 73.930 ₺ |