| Versiyon Adı | 1.6 CDTi Cosmo |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1209 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 356 lt |
| Boş Ağırlık | 1449 Kg |
| Uzunluk | 4278 mm |
| Genişlik | 1777 mm |
| Yükseklik | 1658 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 93.700 ₺ |
| Mart | 93.700 ₺ |
| Nisan | 94.700 ₺ |
| Mayıs | 94.700 ₺ |
| Haziran | 95.700 ₺ |
| Temmuz | 95.700 ₺ |
| Ağustos | 95.700 ₺ |
| Eylül | 95.700 ₺ |
| Ekim | 95.700 ₺ |
| Kasım | 95.700 ₺ |
| Aralık | 98.970 ₺ |