| Versiyon Adı | 1.6 CDTi Business |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1209 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 356 lt |
| Boş Ağırlık | 1470 Kg |
| Uzunluk | 4278 mm |
| Genişlik | 1777 mm |
| Yükseklik | 1658 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 76.860 ₺ |
| Mart | 76.860 ₺ |
| Nisan | 76.860 ₺ |
| Mayıs | 76.860 ₺ |
| Haziran | 79.200 ₺ |
| Temmuz | 79.200 ₺ |
| Ağustos | 79.200 ₺ |
| Eylül | 82.650 ₺ |
| Ekim | 84.400 ₺ |
| Kasım | 81.400 ₺ |
| Aralık | 81.400 ₺ |