| Versiyon Adı | 1.4 Enjoy AWD |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 776 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 191 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 356 lt |
| Boş Ağırlık | 1445 Kg |
| Uzunluk | 4278 mm |
| Genişlik | 1777 mm |
| Yükseklik | 1658 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 74.500 ₺ |
| Mart | 74.500 ₺ |
| Nisan | 74.500 ₺ |
| Mayıs | 74.500 ₺ |
| Haziran | 76.700 ₺ |
| Temmuz | 76.700 ₺ |
| Ağustos | 76.700 ₺ |
| Eylül | 80.150 ₺ |
| Ekim | 81.900 ₺ |
| Kasım | 78.900 ₺ |
| Aralık | 78.900 ₺ |