| Versiyon Adı | 1.4 Cosmo AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 743 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 356 lt |
| Boş Ağırlık | 1445 Kg |
| Uzunluk | 4278 mm |
| Genişlik | 1777 mm |
| Yükseklik | 1658 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 79.170 ₺ |
| Mart | 79.170 ₺ |
| Nisan | 79.170 ₺ |
| Mayıs | 79.170 ₺ |
| Haziran | 81.600 ₺ |
| Temmuz | 81.600 ₺ |
| Ağustos | 81.600 ₺ |
| Eylül | 85.050 ₺ |
| Ekim | 86.800 ₺ |
| Kasım | 83.800 ₺ |
| Aralık | 83.800 ₺ |