| Versiyon Adı | 1.4 Active AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 761 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.1 lt |
| Yakıt Deposu | 54 lt |
| Bagaj Hacmi | 400 lt |
| Boş Ağırlık | 1411 Kg |
| Uzunluk | 4300 mm |
| Genişlik | 1812 mm |
| Yükseklik | 1615 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 64.510 ₺ |
| Nisan | 64.510 ₺ |
| Mayıs | 64.510 ₺ |
| Haziran | 66.500 ₺ |
| Temmuz | 66.500 ₺ |
| Ağustos | 66.500 ₺ |
| Eylül | 68.000 ₺ |
| Ekim | 68.000 ₺ |
| Kasım | 71.000 ₺ |
| Aralık | 71.000 ₺ |