| Versiyon Adı | Grand Sport 1.5 Enjoy AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1016 km |
| Sistem Gücü | 165 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 218 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 490 lt |
| Boş Ağırlık | 1397 Kg |
| Uzunluk | 4897 mm |
| Genişlik | 1863 mm |
| Yükseklik | 1455 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 134.500 ₺ |
| Haziran | 138.500 ₺ |
| Temmuz | 138.500 ₺ |
| Ağustos | 141.000 ₺ |
| Eylül | 144.000 ₺ |
| Ekim | 144.000 ₺ |
| Kasım | 150.000 ₺ |
| Aralık | 157.800 ₺ |