| Versiyon Adı | 2.0 CDTi Cosmo AT 4×4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1129 km |
| Sistem Gücü | 170 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1956 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 500 lt |
| Boş Ağırlık | 1713 Kg |
| Uzunluk | 4842 mm |
| Genişlik | 1856 mm |
| Yükseklik | 1498 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 196.800 ₺ |
| Şubat | 196.800 ₺ |
| Mart | 191.800 ₺ |
| Nisan | 191.800 ₺ |
| Mayıs | 197.200 ₺ |
| Haziran | 197.200 ₺ |
| Temmuz | 197.200 ₺ |
| Ağustos | 197.200 ₺ |