| Versiyon Adı | 1.6 CDTi Cosmo |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1707 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 500 lt |
| Boş Ağırlık | 1496 Kg |
| Uzunluk | 4842 mm |
| Genişlik | 1856 mm |
| Yükseklik | 1498 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 112.400 ₺ |
| Mart | 112.400 ₺ |
| Nisan | 113.100 ₺ |
| Mayıs | 113.100 ₺ |
| Haziran | 114.650 ₺ |
| Temmuz | 114.650 ₺ |
| Ağustos | 114.650 ₺ |
| Eylül | 114.650 ₺ |
| Ekim | 114.650 ₺ |
| Kasım | 114.650 ₺ |
| Aralık | 114.240 ₺ |