| Versiyon Adı | 1.4 Edition Elegance LPG |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 886 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.9 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 500 lt |
| Boş Ağırlık | 1506 Kg |
| Uzunluk | 4842 mm |
| Genişlik | 1856 mm |
| Yükseklik | 1498 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 83.700 ₺ |
| Nisan | 83.700 ₺ |
| Mayıs | 83.700 ₺ |
| Haziran | 86.200 ₺ |
| Temmuz | 87.050 ₺ |
| Ağustos | 87.050 ₺ |
| Eylül | 86.400 ₺ |
| Ekim | 86.400 ₺ |
| Kasım | 86.400 ₺ |
| Aralık | 86.400 ₺ |