| Versiyon Adı | 1.4 Edition Elegance |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1321 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 500 lt |
| Boş Ağırlık | 1438 Kg |
| Uzunluk | 4842 mm |
| Genişlik | 1856 mm |
| Yükseklik | 1498 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 79.920 ₺ |
| Nisan | 79.920 ₺ |
| Mayıs | 79.820 ₺ |
| Haziran | 82.300 ₺ |
| Temmuz | 83.150 ₺ |
| Ağustos | 83.150 ₺ |
| Eylül | 82.400 ₺ |
| Ekim | 82.400 ₺ |
| Kasım | 82.900 ₺ |
| Aralık | 82.900 ₺ |