| Versiyon Adı | 1.2 Essential |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 738 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 187 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 410 lt |
| Boş Ağırlık | 1184 Kg |
| Uzunluk | 4217 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1605 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 709.900 ₺ |
| Nisan | 738.900 ₺ |
| Mayıs | 783.900 ₺ |
| Haziran | 918.900 ₺ |
| Temmuz | 1.062.900 ₺ |
| Ağustos | 1.222.900 ₺ |
| Kasım | 1.104.900 ₺ |
| Aralık | 1.104.900 ₺ |