| Versiyon Adı | 1.4 Black Edition AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 750 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 130 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1398 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 285 lt |
| Boş Ağırlık | 1173 Kg |
| Uzunluk | 4021 mm |
| Genişlik | 1746 mm |
| Yükseklik | 1481 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 92.900 ₺ |
| Mart | 96.400 ₺ |
| Nisan | 98.900 ₺ |
| Mayıs | 97.900 ₺ |
| Haziran | 102.900 ₺ |
| Temmuz | 102.400 ₺ |
| Ağustos | 119.900 ₺ |
| Eylül | 129.900 ₺ |
| Ekim | 129.900 ₺ |
| Kasım | 105.900 ₺ |
| Aralık | 105.900 ₺ |