| Versiyon Adı | 1.3 CDTI Design |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 7500 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 164 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 285 lt |
| Bagaj Hacmi | 285 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | - |
| Genişlik | 1481 mm |
| Yükseklik | 45 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 61.100 ₺ |
| Mart | 61.100 ₺ |
| Nisan | 61.400 ₺ |
| Mayıs | 61.400 ₺ |
| Haziran | 61.400 ₺ |
| Temmuz | 61.400 ₺ |
| Ağustos | 62.200 ₺ |
| Eylül | 62.200 ₺ |
| Ekim | 62.200 ₺ |
| Kasım | 64.100 ₺ |
| Aralık | 65.200 ₺ |