| Versiyon Adı | Life 1.5 Ultimate AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1163 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 950 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1841 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 461.900 ₺ |
| Nisan | 522.900 ₺ |
| Mayıs | 559.900 ₺ |
| Haziran | 582.900 ₺ |
| Temmuz | 607.900 ₺ |
| Ağustos | 625.900 ₺ |
| Eylül | 629.900 ₺ |
| Kasım | 634.900 ₺ |
| Aralık | 717.900 ₺ |