| Versiyon Adı | Life 1.5 Edition |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1163 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 950 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1841 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 373.900 ₺ |
| Nisan | 399.900 ₺ |
| Mayıs | 423.900 ₺ |
| Haziran | 441.900 ₺ |
| Temmuz | 461.900 ₺ |
| Ağustos | 476.900 ₺ |
| Eylül | 488.900 ₺ |
| Kasım | 492.900 ₺ |
| Aralık | 544.900 ₺ |