| Versiyon Adı | 1.5 D Excellence AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1163 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 950 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1841 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 155.200 ₺ |
| Mart | 155.200 ₺ |
| Nisan | 158.000 ₺ |
| Mayıs | 167.300 ₺ |
| Haziran | 177.500 ₺ |
| Temmuz | 180.900 ₺ |
| Ağustos | 187.600 ₺ |
| Eylül | 204.100 ₺ |
| Ekim | 220.600 ₺ |
| Kasım | 227.500 ₺ |