| Versiyon Adı | Sedan 1.4 Edition Plus AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 836 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1501 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 100.900 ₺ |
| Mart | 100.900 ₺ |
| Nisan | 106.200 ₺ |
| Mayıs | 117.800 ₺ |
| Haziran | 119.900 ₺ |
| Temmuz | 125.900 ₺ |
| Eylül | 125.900 ₺ |
| Ekim | 125.900 ₺ |
| Kasım | 125.700 ₺ |
| Aralık | 121.400 ₺ |