| Versiyon Adı | 1.6 CDTi Enjoy AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1067 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 360 lt |
| Boş Ağırlık | 1289 Kg |
| Uzunluk | 4370 mm |
| Genişlik | 1809 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 121.900 ₺ |
| Mart | 127.400 ₺ |
| Nisan | 130.650 ₺ |
| Mayıs | 129.900 ₺ |
| Haziran | 135.900 ₺ |
| Temmuz | 134.900 ₺ |
| Ağustos | 172.900 ₺ |
| Eylül | 180.900 ₺ |
| Ekim | 180.900 ₺ |
| Kasım | 162.900 ₺ |
| Aralık | 141.900 ₺ |