| Versiyon Adı | Sedan 1.4 Sport |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 903 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 207 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 174 Kg |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1501 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 84.300 ₺ |
| Şubat | 84.300 ₺ |
| Mart | 83.050 ₺ |
| Nisan | 83.050 ₺ |
| Mayıs | 83.050 ₺ |
| Haziran | 83.050 ₺ |
| Temmuz | 83.050 ₺ |
| Ağustos | 83.050 ₺ |
| Eylül | 87.050 ₺ |
| Ekim | 87.050 ₺ |
| Kasım | 92.550 ₺ |
| Aralık | 95.800 ₺ |