| Versiyon Adı | 1.6 CDTi Enjoy |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1067 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 360 lt |
| Boş Ağırlık | 1285 Kg |
| Uzunluk | 4370 mm |
| Genişlik | 1809 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 92.500 ₺ |
| Şubat | 92.500 ₺ |
| Mart | 92.000 ₺ |
| Nisan | 92.000 ₺ |
| Mayıs | 92.000 ₺ |
| Haziran | 92.000 ₺ |
| Temmuz | 92.000 ₺ |
| Ağustos | 98.100 ₺ |
| Eylül | 101.100 ₺ |
| Ekim | 101.100 ₺ |
| Kasım | 107.200 ₺ |
| Aralık | 111.000 ₺ |