| Versiyon Adı | Sports Tourer 1.4 Sport Active Select |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 875 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 500 lt |
| Boş Ağırlık | 1378 Kg |
| Uzunluk | 4698 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 73.980 ₺ |
| Nisan | 73.980 ₺ |
| Mayıs | 73.980 ₺ |
| Haziran | 74.700 ₺ |
| Temmuz | 74.700 ₺ |
| Ağustos | 74.700 ₺ |
| Eylül | 76.200 ₺ |
| Ekim | 76.200 ₺ |
| Kasım | 78.700 ₺ |
| Aralık | 78.700 ₺ |