| Versiyon Adı | Sedan 1.6 CDTi Edition |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1514 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.7 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1428 Kg |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1501 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 70.960 ₺ |
| Nisan | 70.960 ₺ |
| Mayıs | 68.560 ₺ |
| Haziran | 70.300 ₺ |
| Temmuz | 70.800 ₺ |
| Ağustos | 71.500 ₺ |
| Eylül | 74.000 ₺ |
| Ekim | 75.500 ₺ |
| Kasım | 74.100 ₺ |
| Aralık | 77.600 ₺ |