| Versiyon Adı | Sedan 1.4 Cosmo Active Select |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 836 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1408 Kg |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1501 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 70.350 ₺ |
| Nisan | 70.350 ₺ |
| Mayıs | 69.050 ₺ |
| Haziran | 72.700 ₺ |
| Temmuz | 73.000 ₺ |
| Ağustos | 73.700 ₺ |
| Eylül | 76.500 ₺ |
| Ekim | 78.000 ₺ |
| Kasım | 76.600 ₺ |
| Aralık | 75.100 ₺ |