| Versiyon Adı | 1.6 Edition |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 875 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 155 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 370 lt |
| Boş Ağırlık | 1323 Kg |
| Uzunluk | 4419 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1510 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 50.420 ₺ |
| Nisan | 50.420 ₺ |
| Mayıs | 49.400 ₺ |
| Haziran | 51.100 ₺ |
| Temmuz | 51.600 ₺ |
| Ağustos | 51.600 ₺ |
| Eylül | 54.400 ₺ |
| Ekim | 55.900 ₺ |
| Kasım | 53.000 ₺ |
| Aralık | 52.900 ₺ |