| Versiyon Adı | 1.5 Platinum Premium CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 775 km |
| Sistem Gücü | 163 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1497 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.1 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 585 lt |
| Boş Ağırlık | 1637 Kg |
| Uzunluk | 4680 mm |
| Genişlik | 1840 mm |
| Yükseklik | 1725 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 1.676.600 ₺ |
| Mayıs | 1.770.400 ₺ |
| Haziran | 2.024.600 ₺ |
| Temmuz | 2.413.000 ₺ |
| Eylül | 2.522.800 ₺ |
| Ekim | 2.575.200 ₺ |
| Kasım | 2.495.200 ₺ |
| Aralık | 2.512.100 ₺ |