| Versiyon Adı | 1.6 DCi Sky Pack X-Tronic |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1176 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | 1540 Kg |
| Uzunluk | 4640 mm |
| Genişlik | 1820 mm |
| Yükseklik | 1830 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 130.200 ₺ |
| Şubat | 130.200 ₺ |
| Mart | 131.500 ₺ |
| Nisan | 132.100 ₺ |
| Mayıs | 132.100 ₺ |
| Haziran | 132.800 ₺ |
| Temmuz | 133.200 ₺ |
| Ağustos | 133.200 ₺ |
| Eylül | 133.900 ₺ |
| Ekim | 126.300 ₺ |
| Kasım | 133.750 ₺ |
| Aralık | 137.750 ₺ |